29-04-2014
tuBiedronka: Darmowy internet z modemem 3G przez 4 miesiące

Aktualności, Internet mobilny

tubiedronkaWirtualny operator komórkowy tuBiedronka wprowadza do oferty zestawy składające się z modemu 3G D-Link wraz ze starterem, który zawiera jednocześnie promocyjny pakiet darmowego internetu przez cztery miesiące.

W ramach promocji „Internet w zestawie z modemem tuBiedronka” do dnia 31 grudnia 2014 roku sieć tuBiedronka oferuje możliwość zakupu w sklepach Biedronka promocyjnego zestawu, w skład którego wchodzą: modem 3G D-Link + starter promocyjny tuBiedronka z kwotą 5 zł do wykorzystania i ważnością konta 14 dni na połączenia wychodzące i 1 miesiąc na połączenia przychodzące. Cena zestaw tu to koszt 69 zł.

Użytkownik, który skorzysta z oferty, po wykonaniu pierwszego krajowego połączenia wykorzystującego pakietową transmisję danych z zakupionego w ramach zestawu startera i pod warunkiem utrzymywania konta ważnego na połączenia wychodzące, przez okres dwunastu 30-dniowych cykli, otrzyma od operatora bonus w postaci promocyjnych doładowań konta pakietem MB tzn. przez pierwsze cztery 30-dniowe cykle otrzyma pakiet 1024 MB a przez kolejne osiem 30-dniowych cykli otrzyma pakiet 3 GB. 30 dniowe cykle liczone będą od dnia przyznania pierwszego Bonusu.

W ramach oferty użytkownik przez pierwsze cztery 30-dniowe cykle nie ponosi żadnych dodatkowych wydatków z tytułu pakietowej transmisji danych w ramach mobilnego Internetu w Polsce w zasięgu sieci operatora za pakiet 1024 MB w danym 30-dniowym cyklu. Po upływie tego okresu, przez kolejne osiem 30-dniowych cykli użytkownik będzie otrzymywał płatny pakiet 3 GB na wykorzystanie w ciągu 30 dni pakietowej transmisji danych w ramach mobilnego Internetu w Polsce w zasięgu sieci operatora w danym 30-dniowym cyklu, w kwocie 20 zł.

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: