07-09-2012
Taksówki z Hotspotem INEA

Aktualności

Teraz zamawiając taksówkę w Poznaniu, można wybrać taką, która ma dostęp do darmowego Internetu. INEA rozpoczęła współpracę z Poznańskim Stowarzyszeniem Taksówkarzy RADIO TAXI uruchamiając mobilne hotspoty.

Korzystając z hotspotu, pasażer za pomocą np. swojego smartfona czy tabletu może przeglądać strony www lub np. wysyłać e-maile z taksówki. Dostęp do internetu działa na tej samej zasadzie, co w przypadku innych ponad 30 punktów dostępowych hotspot INEA umiejscowionych na stałe w mieście.
Dla Abonentów operatora surfowanie jest bezpłatne non-stop, dla pozostałych internautów – przez pierwsze 15 minut. Taksówki z mobilnymi hotspotami INEA są specjalnie oznakowane na zewnątrz i wewnątrz samochodu. Dodatkowo, klient zamawiając taksówkę pod numerem 196-28, może poprosić o taką z dostępem do Internetu.

Pilotażowo hotspoty INEA zostały zainstalowane w dziesięciu taksówkach Poznańskiego Stowarzyszenia Taksówkarzy RADIO TAXI. Pasażerowie będą testować rozwiązanie przez okres 3 miesięcy, czyli do końca listopada.

Sieć hotspotów INEA liczy ponad 30 punktów dostępowych i jest rozwijana od 1 czerwca 2012 roku. Od tego czasu internauci korzystali z niej 5 tys. razy.

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: