09-02-2013
Promocja w Rodzinie: Tańszy internet w telefonie

Internet mobilny, Promocje

wrodziniePromocja skierowana jest wyłącznie do Abonentów sieci „w naszej Rodzinie”. W celu skorzystania z Promocji, należy aktywować usługę „pakiety internetowe”: 120 MB, 300 MB lub 600 MB.

pakiet internetowy z transmisją danych okres ważności pakietu opłata aktywacyjna (zł) kod aktywujący pakiet kod sprawdzający ilość pozostałych jednostek transmisji danych na koncie
120 MB 30 dni od daty aktywacji 7 zł *121*11*04#
[zadzwoń]
*121#
[zadzwoń]
300 MB 30 dni od daty aktywacji 10 zł *121*11*05#
[zadzwoń]
*121#
[zadzwoń]
600 MB 30 dni od daty aktywacji 16 zł *121*11*06#
[zadzwoń]
*121#
[zadzwoń]

Promocja trwa od 14 stycznia 2013 roku do odwołania.

Abonent w ramach Usługi może mieć aktywowane maksymalnie trzy Pakiety, tego samego lub różnych rodzajów, w tym samym czasie. W przypadku aktywowania więcej niż jednego Pakietu następuje kumulacja okresów ważności poszczególnych Pakietów a jednostki transmisji danych przyznawane w ramach poszczególnych Pakietów sumują się.

Wyczerpanie Pakietu potwierdzane jest wiadomością SMS. Po wykorzystaniu Pakietu opłata za transmisję danych naliczana jest zgodnie z obowiązującym Cennikiem Usług Telekomunikacyjnych PSC.

Pakiety są ważne 30 dni od momentu ich aktywacji.

Abonent zostanie poinformowany wiadomością SMS o zbliżającym się upływie terminu ważności Pakietu na jeden dzień naprzód. Po upływie okresu ważności Pakiety wyłączane są automatycznie. Niewykorzystane w ramach Pakietów jednostki transmisji danych przepadają.

Ilość pozostałych do wykorzystania w ramach Pakietu jednostek transmisji danych oraz okres ważności Pakietu Abonent może każdorazowo sprawdzić wybierając na klawiaturze telefonu i zatwierdzając przyciskiem „zadzwoń” kod o treści *121#.

Skorzystanie z niniejszej Promocji nie wyklucza korzystania z innych ofert promocyjnych dostępnych łącznie z ofertą „w naszej Rodzinie”.

Regulamin Promocji

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: