07-09-2012
Promocja UPC Polska: Szybki internet i TV na 9 miesięcy

Promocje

W UPC Polska startuje nowa promocja przygotowana z myślą o studentach, która charakteryzuje się krótką umową na 9 miesięcy. Klienci mogą skorzystać z jednej lub dwóch usług: internetowej i/lub telewizyjnej, dostępnych w ramach tej oferty.

Internet od wielu lat jest skarbnicą wiedzy i wartościowych informacji dla uczniów i studentów. Nowa promocja UPC Polska dla studentów obejmuje 3 prędkości internetowe – Fiber Power 15, 30 i 60 Mb/s. W zestawie kanałów tematycznych znajdujących się Pakiecie Pełnym Telewizji Analogowej UPC.
W ramach oferty przygotowano także zestaw kanałów tematycznych znajdujących się Pakiecie Pełnym telewizji analogowej UPC. Klienci, którzy zdecydują się na zakup usługi internetowej i telewizyjnej otrzymają także bezpłatny dostęp do wybranych kanałów telewizyjnych on-line w ramach usługi UPC Live TV. W ten sposób będą mogli w pełni korzystać i doceniać możliwości jakie oferuje szybki, szerokopasmowy internet UPC i mieć stały, dostęp do oferty 7 kanałów: TVN24, MiniMini+, Animal Planet, CNN International, Discovery Channel, teleTOON+/Hyper+ oraz National Geographic Channel na każdym komputerze.

Nowa promocja gwarantuje także dodatkowe korzyści, w ramach których klienci otrzymają bezpłatnie:.
• pierwszy miesiąc abonamentu za wybraną 1 lub 2 usługi.
• bezprzewodowy dostęp do Internetu, z możliwością podłączenia kilku urządzeń,
• dwa miesiące korzystania z Pakietu Bezpieczeństwa UPC, który na bieżąco i kompleksowo zabezpiecza komputer przed wirusami (po tym okresie Pakiet dostępny będzie w cenie obniżonej do 5 zł),
• instalację w przypadku zamówienia on-line
• promocja trwa do 30.11.2012r.

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: