08-05-2013
Promocja UPC: Internet Fiber Power 250 Mb/s

Internet stacjonarny, Promocje

UPCUPC Polska od 8 maja br. oferuje usługę internetową o nazwie Internetu Fiber Power i prędkości pobierania do 250 Mb/s natomiast wysyłania 20 Mb/s przez całą dobę. Wszyscy obecni i nowi klienci UPC mogą już ją zamawiać.

Fiber Power 250 Mb/s w promocji z modemem Wi-Fi

Prędkość pobierania – do 250 Mb/s
Prędkość wysyłania – do 20 Mb/s

Brak limitu pobieranych danych
Niewymagana linia telefoniczna
Podłączenie 25 zł tylko na upc.pl
Abonament: przez pierwsze 3 miesiące – 100 zł, przez kolejne miesiące – 200 zł
12 miesięcy (zamiast 24) – przy zamówieniu przez Internet

Pakiet Bezpieczeństwa UPC na 60 dni na próbę za 0 zł.

Informacja Prasowa:

UPC Polska od dziś oferuje usługę internetową o prędkości pobierania do 250 Mb/s i wysyłania 20 Mb/s przez całą dobę. Ta nowa przepustowość oznacza nie tylko swobodę w korzystaniu z wielu sieciowych aplikacji na kilku urządzeniach jednocześnie, ale także nieograniczony dostęp do nowych usług, takich jak „cloud”, i dynamicznie rozwijającego się e-sportu. W zasięgu najnowszej generacji szerokopasmowej sieci UPC w standardzie DOCSIS 3.0 znajduje się ponad 2,5 mln gospodarstw domowych. UPC jest zatem obecnie jedynym operatorem w Polsce oferującym ultraszybki Internet na całej swojej sieci i na taką skalę.

UPC od lat inwestuje w rozwój i unowocześnianie sieci, zapewniając tym samym najwyższą jakość usług, a także stymulując konkurencyjność i rozwój rynku z korzyścią dla konsumentów oraz cyfrowej gospodarki. Przygotowując się do wdrożenia prędkości 250 Mb/s, UPC już w zeszłym roku przeprowadzało jej testy konsumenckie w wybranych lokalizacjach, a ich wynik potwierdził techniczną gotowość do zaoferowania jej na szeroką skalę. Nowa przepustowość to gwarancja swobodnego i bezkompromisowego korzystania ze wszystkich dostępnych usług w Internecie w czasie rzeczywistym i symultanicznie na kilku urządzeniach. Teraz każdy domownik może w sposób nieograniczony korzystać z cyfrowej rozrywki najwyższej jakości, w tym m.in. ze streamingu wydarzeń sportowych, koncertów transmitowanych na żywo oraz serwisów muzycznych, bez obawy o buforowanie materiału. Klienci zyskują jeszcze szybszy dostęp do nowych usług, takich jak „cloud”, które gwarantują mobilność dostępu do plików i danych z każdego miejsca i bez przerzucania ich między poszczególnymi urządzeniami. W tym przypadku, szczególne znaczenie ma m.in. prędkość wysyłania danych – 250 Mb/s w zestawieniu z uploadem 20 Mb/s zapewnia szybkie i w pełni swobodne zarządzanie plikami zapisanymi na wirtualnym dysku. Dzięki błyskawicznemu połączeniu internetowemu ściągnięcie filmu zajmuje kilka sekund, gracze on-line nie będą musieli zmagać się z „pingiem” oraz „lagami” spowodowanymi jednoczesnym korzystaniem z Internetu przez innych domowników, a spotkania online zyskują obraz i dźwięk idealnej jakości. Łącza internetowe oferowane przez UPC oparte są na innowacyjnym standardzie transmisji danych w sieciach kablowych – EuroDOCSIS 3.0 i pozwalają uzyskać najlepsze na rynku parametry, zarówno w odniesieniu do prędkości transmisji danych, jak i poziomu ich zabezpieczeń.

Najnowsza prędkość Internetu UPC oferowana jest w promocji w cenie 200 zł miesięcznie, w tym 100 zł za każdy z pierwszych 3 miesięcy korzystania. Okres zobowiązania wynosi 24 miesiące lub 12 w przypadku zamówień online. Dostęp do Bezprzewodowego Internetu UPC jest bezpłatny.

źródło: UPC Polska

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: