09-02-2013
Promocja UPC: 2x szybszy Internet za tą samą cenę

Internet stacjonarny, Promocje

UPCUPC wprowadza dziś nową promocję po raz kolejny dystansując konkurencyjne oferty pod względem ceny i parametrów. Teraz w pakiecie z Telewizją Cyfrową UPC i atrakcyjnymi taryfami telefonicznymi, zarówno nowi, jak i obecni klienci, otrzymają 2x szybszy Internet w dotychczasowej cenie.

Opłata abonamentowa za pakiety jest niższa nawet przez pierwsze 3 miesiące w przypadku 3 usług. promocja została wsparta kampanią reklamową, która zachęca do korzystania z pakietu „elektryzującej” Telewizji Cyfrowej oferującej aż 151 kanałów i 2 razy szybszego Internetu 60 Mb/s. Objęła ona telewizję i Internet.

W nowej promocji UPC oferuje 6 promocyjnych pakietów, składających się z zestawu dwóch lub trzech usług: telewizji cyfrowej i Internetu oraz telewizji cyfrowej, Internetu i telefonu. Prędkość usługi internetowej jest teraz 2x szybsza – zamiast dotychczasowego Internetu Fiber Power 30 Mb/s, klienci otrzymają Fiber Power 60 Mb/s, a Fiber Power 60 Mb/s zostaje zastąpiony Fiber Power 120 Mb/s. Każdy z pakietów może być wzbogacony o opcje dodatkowe w atrakcyjnych cenach, co sprawia, że możemy jeszcze lepiej dopasować usługi do swoich potrzeb. Przykładowo, osoby, które zdecydują się na pakiet składający się z Internetu Fiber Power 60 Mb/s, Pakietu Max Extra HD Telewizji Cyfrowej z nagrywarką oraz taryfy telefonicznej Minuty do wszystkich 60 w cenie 135 zł (przez pierwsze 3 miesiące w cenie 95 zł w przypadku nowych i obecnych klientów posiadających jedną usługę), mogą dodatkowo zwiększyć prędkość oferowanego w pakiecie Internetu w cenie 20 zł, jak również wybrać więcej minut w abonamencie. Dodatkowo klienci otrzymają bezpłatnie bezprzewodowy dostęp do Internetu w domu.

Każdy z pakietów 2 i 3 usług UPC to także:

  • dostęp do UPC NA ŻĄDANIE, a w nim ponad 2200 pozycji bez opłat (na dekoderach UPC Mediabox)
  • bogactwo kanałów HD (aż 21 kanałów HD w Pakiecie Select Extra HD i 28 kanałów HD w Pakiecie Max Extra HD)
  • telewizja analogowa bez opłat
  • Wi-Fi bez opłat w standardzie
  • Pakiet Premium HBO – 1 miesiąc bez opłat.

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: