02-10-2012
Promocja TOYA: Rozśmieszamy cenami za internet, telewizję i telefon

Internet stacjonarny, Promocje

W październiku 2012 roku wystartowały nowe promocje na wszystkie stacjonarne usługi TOYA. Będą z nich mogli skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi abonenci. Nowej ofercie towarzyszy kampania pod hasłem „Nasze ceny śmieszą przez 10 miesięcy”.

Dla obecnych i nowych abonentów w promocji jesiennej obowiązuje zasada: przy podpisaniu umowy na dowolnie wybrany pakiet lub przejściu na pakiet wyższy, cena zostaje obniżona na 10 pełnych miesięcy do ceny pakietu niższego o jedną pozycję w cenniku.

Do każdego zamówionego w promocji pakietu Internetu TOYAnet, dodawany jest darmowy pakiet MOODmini na 3 miesiące. Internauci mają dodatkowo drugi wariant promocji – zamiast 10 miesięcy zniżki mogą otrzymać: Mobilny internet 1GB + modem Wi-Fi za darmo przez cały okres trwania umowy (12 lub 24 miesiące) + darmowy pakiet MOODmini na 3 miesiące. Do nowych abonentów, zamawiających pakiety Telefonii stacjonarnej, oprócz 10-miesięcznej zniżki, przygotowane są aparaty telefoniczne za symboliczną złotówkę.
Promocja jest również dostępna dla obecnych abonentów korzystających z poprzedniej promocji. Przy przejściu na wyższy pakiet – nowa promocja zastąpi dotychczasową.
TrójPaki usług objęte zostały 50% zniżką przez 6 miesięcy. Zamawiający mogą otrzymać zestaw dodatków: Mobilny internet 1GB z rabatem 50% + modem Wi-Fi za darmo przez cały okres trwania umowy (12 lub 24 miesiące) + darmowy pakiet MOODmini na 3 miesiące.

Ponadto TOYA przygotowała korzystne warunki dla stałych abonentów:
– Abonenci korzystający z Odbiornika 3G powyżej 2 lat, przedłużając umowę otrzymują stałą obniżkę za opłatę dostępową do usługi telewizji cyfrowej nawet do złotówki.
– Abonenci korzystający z telewizji cyfrowej 4,5 roku, przedłużając umowę, mogą wymienić swój Odbiornik SD na 3G HD lub 3G HD PVR za symboliczną złotówkę.
– Abonenci przechodzący do TOYA od innego operatora, oprócz warunków promocyjnych, skorzystają z dodatkowych 2 miesięcy abonamentu po 1 zł.
Taki układ promocji w TOYA to pełne odświeżenie systemu sprzedaży usług i wyraźny zwrot ku stałym Abonentom.

Dla promocji powstała kampania reklamowa pod hasłem „Nasze ceny śmieszą przez 10 miesięcy”. Przeprowadzona zostanie w mediach lokalnych i Internecie.

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: