02-11-2012
Promocja Plus: Nowe taryfy mobilnego Internetu

Internet mobilny, Promocje

Już od 2 listopada komórkowa sieć Plus wprowadza na rynek nową ofertę szybkiego – do 150 Mb/s – mobilnego internetu LTE z nowymi pakietami internetowymi.

Promocyjne pakiety dostępne są już od dzisiaj. Komórkowa sieć Plus wprowadziła na rynek nową ofertę Plus Internet LTE 150 Mb/s. Dla klientów przygotowano m.in. większe pakiety danych w niższych cenach, możliwość zawarcia umowy również na 12 miesięcy i dużo rabatów dla klientów posiadających już inną usługę w Plusie.

Dodatkowo dostępna będzie promocja „Internet bez sprzętu”, czyli oferta bez sprzętu (modemu) i bez tzw. „lojalki”. To oznacza, że w ramach promocji umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony, a jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest wyrażenie zgody na aktywację usługi e-rachunek. Jak czytamy w regulaminie, „do skorzystania z promocji wystarczy przedstawienie dowodu osobistego”
Tylko od możliwości sprzętu posiadanego przez klienta zależy z jakiej technologii będzie mógł skorzystać – jeśli posiada odpowiedni modem może to być nawet LTE 150 Mb/s.


Dodatkowo w ramach promocji abonent ma możliwość uzyskania dwuletniej licencji na program antywirusowy Kaspersky Internet Security 2013 w promocyjnej cenie 1,23 zł (opłata za SMS-a aktywacyjnego).

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: