17-09-2012
Promocja platformy „n”: Pakiet z darmowym internetem

Internet stacjonarny, Promocje

Satelitarna platforma telewizyjna „n” przygotowała nowe promocje z mobilnym internetem Orange Free. W ramach oferty klient otrzymuje krótka umowę (12 miesięcy) oraz darmowy dostęp do internetu.

W nowej promocji z internetem przygotowane zostały dwa pakiety usług. Pierwszy z nich to Film HD z internetem 2 GB w cenie 79 zł miesięcznie. W ramach tej oferty klient podpisuje umowę na okres 12 miesięcy. Przez cały okres korzysta z dostępu do wszystkich podstawowych pakietów tematycznych „n” oraz mobilnego internetu Orange Free z limitem 2 GB. Dodatkowo przez okres do 2 miesięcy abonent otrzymuje dostęp do pakietu nPremium oraz History HD. Ceny urządzeń dostępowych: telewizja (nbox DVB-T – 49 zł nbox HDTV recorder – 149 zł) oraz Internet (modem Nokia 7M-01 z kartą SIM – 49 zł).
Druga propozycja to Film HD z internetem 8 GB w cenie 89 zł miesięcznie. W ramach tej oferty klient podpisuje umowę na okres 12 miesięcy. Przez cały okres korzysta z dostępu do wszystkich podstawowych pakietów tematycznych „n” oraz mobilnego internetu Orange Free z limitem 8 GB. Dodatkowo przez okres do 2 miesięcy abonent otrzymuje dostęp do pakietu nPremium oraz History HD. Ceny urządzeń dostępowych: telewizja (nbox DVB-T – 49 zł nbox HDTV recorder – 149 zł) oraz Internet (modem Nokia 7M-01 z kartą SIM – 49 zł).

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: