07-11-2012
Promocja Orange: Niższy abonament i więcej GB w Orange Free

Internet mobilny, Promocje

Nowa promocja sieci Orange skierowana jest do klientów kupujący aktywację lub przedłużający umowę na internet mobilny Orange Free. Dzięki niej mogą zaoszczędzić nawet 41 proc. ceny abonamentu lub zyskać dwukrotnie większy limit na transmisje danych.

Klienci wybierający usługę Orange Free 39 zapłacą za abonament tylko 29 zł (z VAT), czyli o 26 proc. taniej, a jeśli mają już modem i wybiorą ofertę bezterminową, ich abonament przez cały czas trwania umowy będzie jeszcze niższy: o 36 proc. przy zawieraniu nowej umowy oraz o 41 proc. przy przedłużeniu umowy.
Klienci, którym zależy na większych limitach na transmisje danych mogą wybrać ofertę Orange Free 59. Otrzymają w niej dwukrotnie większy niż dotychczas limit transferu danych, czyli 8 GB miesięcznie, przy niezmienionej cenie abonamentu.
Nowością w ofercie jest limit danych 0,5 GB w planie Orange Free 19, w którym dostępna jest również darmowa usługa Szczęśliwe Godziny pozwalająca na nielimitowane korzystanie z szybkiego internetu mobilnego, codziennie między 0:00 a 8:00.
Nowa oferta:
– Orange Free 19 za 19 zł: 0,5 GB + szczęśliwe godziny
– Orange Free 39 za 29 zł: 2 GB + szczęśliwe godziny
– Orange Free 59 za 49 zł: 8 GB + szczęśliwe godziny
– Orange Free 79 za 59 zł: 14 GB + szczęśliwe godziny
Każdy klient korzystający już z telefonu komórkowego w Orange oraz usługi Neostrada może także skorzystać z internetu mobilnego z miesięcznym limitem transferu – 2GB za 0 zł. Wystarczy, że aktywuje pakiet Orange Open i połączy wchodzące w jego skład usługi na jednym koncie abonenckim.

Ceny abonamentu w Orange Open dla klientów, którzy mają Neostradę + telefon komórkowy w Orange:
– Orange Free 19 za 19 zł
– Orange Free 39 za 0 zł
– Orange Free 59 za 4 zł
– Orange Free 79 za 14 zł.

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: