04-07-2013
Promocja Orange: Internet 6GB za 6zł na 60 dni

Internet mobilny, Promocje

orangePakiet internetowy 6GB na wakacje to nowa promocja już dostępna w ofercie na kartę Orange. Dzięki niej klienci będą mogli swobodnie i bez obaw o wysokość rachunku korzystać z internetu w telefonie przez całe wakacje. Pakiet 6GB kosztuje 6 zł i jest ważny przez 60 dni.

Od 28 czerwca Orange wprowadza nowy pakiet 6 GB za 6 zł na 60 dni. Z Pakietu internetowego 6GB na wakacje mogą korzystać użytkownicy taryf Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go, a także abonenci ofert Zetafon i Minutofon w tych taryfach.

Pakiet internetowy 6GB na wakacje to nowa promocja dostępna od dziś dla klientów ofert na kartę Orange. Dzięki niej będą oni mogli swobodnie i bez obaw o wysokość rachunku korzystać z internetu w telefonie przez całe wakacje. Pakiet 6GB kosztuje 6 zł i jest ważny przez 60 dni.

Usługa umożliwia kupno pakietu danych na korzystanie z mobilnego dostępu do internetu i WAP na terenie Polski.

Pakiet można aktywować dowolną ilość razy bez względu na to czy upłynął 60-cio dniowy termin od pierwszej aktywacji. Uruchamianie kolejnych pakietów powoduje zsumowanie środków i przesunięcie daty ważności pakietu.

Aby aktywować usługę należy wysłać SMS o treści START pod numer 260

Pakiet można włączyć także za pośrednictwem strony www.orange.pl, Biura Obsługi Klienta pod numerem *100 lub kontaktując się z Automatycznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem *500.

Pakiet zostanie włączony w ciągu 24 godzin.

Aby sprawdzić, jaką część pakietu mamy jeszcze do wykorzystania lub do kiedy pakiet jest ważny, wystarczy wysłać SMS o treści SALDO pod numer 260.

Promocja Pakiet internetowy 6GB na wakacje ważna jest od 28 czerwca br. do 31 sierpnia br. – Pakiet nie wyklucza się z Roczną Ważnością Konta.

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: