07-03-2013
Promocja Netia: Tańsze pakiety internetowe, bez opłaty za utrzymanie łącza

Internet stacjonarny, Promocje

netiaOperator telefonii stacjonarnej Netia wprowadza na rynek nową ofertę dostępu do internetu, zapewniające dużo szybsze wysyłanie danych oraz atrakcyjne cenowo pakiety dwóch lub trzech usług.

W nowej ofercie dostępu do internetu na sieci własnej Grupy Netia ceny wynoszą od 29,90 zł za opcję do 1 Mb/s; 39,90 zł za dostęp do 4 Mb/s; 49,90 zł za opcję Max20 oraz 65,90 zł miesięcznie za najszybszą usługę na bazie sieci nowej generacji – NGA (do 50 lub do 100 Mb/s, w zależności od technologii). W przypadku tych ostatnich wariantów wzrasta również znacząco prędkość wysyłania danych, do odpowiednio 5 Mb/s i 50 Mb/s. Wyższa prędkość wysyłania danych będzie udostępniona automatycznie również dotychczasowym klientom usług NGA Grupy Netia.

Zmiany w konstrukcji ofert pakietowych jeszcze bardziej niż dotychczas premiują zakup 2 lub 3 usług. W efekcie najtańszy pakiet internet z telefonem na sieci własnej Grupy Netia kosztuje od 49,90 zł.

Nowością w ofercie Netii na bazie uwolnionych pętli lokalnych TP (LLU) jest wersja abonamentu Max 20 w cenie 65,90 zł, w ramach którego świadczona jest samodzielna usługa internetowa bez dodatkowej opłaty za utrzymanie łącza, w przypadku nieopłacania abonamentu telefonicznego. Cena analogicznej taryfy kupowanej w pakiecie wynosi 49,90 zł miesięcznie.

W ramach oferty „Na czasie” na sieci własnej, Netia umożliwia zawarcie umowy na internet lub pakiet internet z telefonem na okres zaledwie 9 miesięcy (standardowy okres to 24 miesiące). W tym wariancie najszybsza opcja dostępu do internetu to Max 20 w cenie 59,90 zł miesięcznie.

No related posts.

Jeden komentarz do “Promocja Netia: Tańsze pakiety internetowe, bez opłaty za utrzymanie łącza”

  1. Domo napisał(a):

    Jasne, jasne. Nie posiadam telefonu stacjonarnego i zainteresowała mnie oferta Netii – tzn internet 20mb + telefon za 65zł. Fajnie pięknie ale w mojej okolicy nie ma wolnego LLU i trzeba podłączyć do tych TP wynik 90zł+ za tą ofertę. Z tego co się orientuje to Netia tych wolnych LLU ma niewiele w skali całego kraju… więc żadna nowość…

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: