02-04-2014
Promocja Netia: Krótkie umowy na internet i TV

Internet stacjonarny, Promocje

netiaNetia wprowadza nowe oferty o nazwie GigaOferta II. Nowością są m.in. promocje z umowami na zaledwie 6 lub 12 miesięcy, dostępne również na łączach światłowodowych Grupy Netia. Na atrakcyjności zyskały usługi na uwolnionych pętlach Orange Polska (LLU). Zmianie uległa również konstrukcja pakietów Canal+ Premium.

W ramach GigaOferty II Netia rozpoczyna sprzedaż pod własną marką usług na sieciach ETTH oraz FTTH – PON (światłowód do domu), należących do Telefonii Dialog, spółki z Grupy Netia. Na tych łączach są obecnie w nowej ofercie dostępne te same warianty usług internetowych, telefonicznych i telewizyjnych, co na innych łączach własnych Netii.

Dostępne warianty usług internetowych to: do 4 Mb/s, Max20, FOTON Max50/100 (w zależności od technologii do 50 Mb/s lub do 100 Mb/s). Ceny samego dostępu do Internetu w umowach na 24 miesiące to odpowiednio: 39,90 zł, 49,90 zł i 59,90 zł miesięcznie.

Nowością jest natomiast dostępność wszystkich powyższych opcji w umowach promocyjnych na okres 6 miesięcy w cenach odpowiednio: 49,90 zł, 59,90 zł oraz 69,90 zł miesięcznie. W przeciwieństwie do ofert konkurentów, krótsza umowa nie wiąże się z wyższymi opłatami aktywacyjnymi. Opłata za aktywację usługi internetowej wynosi 9 zł, natomiast opłata aktywacyjna za opcjonalnie dostępny router Netia Spot wynosi 70 zł.

W przypadku usług na łączach LLU Orange Polska (dawniej TP SA), dostępna jest opcja dostępu do Internetu Max20 w cenie 49,90 zł.

Dodatkowym atutem oferty Netii jest nielimitowane przeglądanie stron WWW w ramach usługi Mobilnego Internetu dla wszystkich użytkowników dostępów stacjonarnych, przez cały okres trwania umowy. Usługa Mobilnego Internetu Netii z dwuzakresowym modemem Huawei 3131 bez blokady SIM i limitem 2 GB transferu, dostępna jest w cenie 25,90 zł miesięcznie.

Do dostępu do Internetu na sieci własnej Netii oraz LLU – w cenie od 10 do 35 zł – można dokupić jeden z trzech planów telefonicznych: Lepszy Telefon 30, Do Wszystkich 200, Do wszystkich bez limitu. W ramach taryf Do Wszystkich 200 i Do wszystkich bez limitu w abonamencie zawarte są połączenia stacjonarne i komórkowe w Polsce oraz połączenia międzynarodowe: stacjonarne do UE, stacjonarne komórkowe do USA i Kanady.

W ramach usługi na bazie LLU, w przypadku braku usługi telefonicznej doliczana jest opłata za utrzymanie łącza w wysokości 30 zł miesięcznie.

Nowością w ofercie Telewizji Osobistej jest możliwość zawarcia umowy na pakiet z TV na okres 12 miesięcy. W takim wariancie pakiet Internet z Telewizją Osobistą kosztuje od 89,90 zł (Internet Max20 i minimalny abonament TV). Usługa telefoniczna kosztuje dodatkowo, w zależności od wybranego planu, od 5 do 30 zł miesięcznie.

W przypadku zakupu najszybszego w ofercie dostępu do Internetu FOTON (do 50 Mb/s lub do 100 Mb/s), cena wzrasta o 10 zł. Suma opłat aktywacyjnych przy krótszej umowie wynosi około 150 zł.

W efekcie zmiany polityki nadawcy, Canal+ Cyfrowy, zmianie uległy nazwy i konstrukcja pakietów Canal+ Premium. Od 1. kwietnia dostępne są warianty: Premium Sport+ (30 zł), Premium Film+ (30 zł), Premium Sport&Film+ (35 zł).

Netia wycofała też z oferty usługę HBO TV (Netia Player z usługą HBO GO). Nadal jednak w ofercie pozostaje oferta treści produkcji HBO – usługa HBO HD (3 kanały HBO w HD z dostępem do aplikacji HBO GO) w cenie 25 zł miesięcznie.

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: