09-02-2013
Promocja Multimedia Polska: Uwolnienie internetu

Internet stacjonarny, Promocje

MMTani Internet w umowie na czas nieokreślony – to nowa oferta Multimedia Polska, jednego z czołowych ogólnopolskich operatorów telekomunikacyjnych.

Umowy na 12 czy 24 miesiące to już przeszłość dla abonentów Multimedia Polska. Umowy na czas nieokreślony obowiązują na wszystkie prędkości oferowane przez operatora: od 6 Mb+ do 120 Mb+. Multimedia Polska to pierwszy operator, który zaproponował umowy na czas nieokreślony z promocyjnymi stawkami za internet.

Przykładowo internet 30 Mb+ to koszt 49 zł miesięcznie, za dwa razy szybszą „sześćdziesiątkę” zapłacimy tylko dziesięć złotych więcej, tj. 59 zł. Super szybki internet 120 Mb+ to koszt 79 zł.

To ceny znacznie niższe nawet od tych, które pozostali operatorzy proponują w umowach na 24 miesiące. Na przykład w UPC za 60 Mb/s musimy zapłacić o 21 zł więcej (80 zł) i do tego zobowiązani jesteśmy podpisać umowę na 2 lata. W Orange (TP) 40 Mb/s to koszt 79 zł miesięcznie. W Multimediach za te cenę możemy mieć 120 Mb/s. A pamiętać jeszcze należy, że klienci, którzy nie posiadają telefonu od Orange będą musieli doliczyć do tej kwoty jeszcze opłatę za utrzymanie łącza – 29,24 zł miesięcznie, co oznacza, że w sumie klient przez 2 lata będzie płacił miesięcznie po 109,14 zł.*

Oferta Multimediów skierowana jest do nowych klientów. Przy rezygnacji z umowy obowiązuje trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Osoby, które zdecydują się na zakup internetu w ofercie bez limitów czasowych będą mogły w dowolnej chwili zmienić prędkość na wyższą, bez konieczności ponoszenia kar umownych.

Szczegóły na temat oferty można uzyskać w Biurach Obsługi Klienta, pod numerem infolinii: 801 701 801 lub na stronie www.multimedia.pl.

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: