05-10-2012
Promocja Multimedia Polska: Tani internet dla studentów

Internet stacjonarny, Promocje

Internet stacjonarny i mobilny na studencką kieszeń z umową do końca czerwca 2013 roku – taką ofertę na początek roku akademickiego przygotował operator Multimedia Polska.

Sieć Multimedia Polska, drugi pod względem liczby klientów operator kablowy w Polsce, przygotowała specjalną ofertę dla studentów. Wystarczy pokazać legitymację studencką, by od października do czerwca surfować po internecie już od 39 zł miesięcznie.
W ramach oferty Multimedia studenci mogą wybrać jedną z czterech prędkości
2Mb/s – 39 zł
6Mb/s – 49 zł
12Mb/s – 59 zł
20Mb/s – 69 zł
WiFi można dokupić za 4,99 zł i mieć do sieci na kilku komputerach w mieszkaniu. Dla tych, którzy nie mogą rozstać się Facebookiem nawet na zajęciach Multimedia przygotowały ofertę mobilnego dostępu do internetu mobilNET 1GB za 12 zł.

Przykładowy pakiet, który powinien zaspokoić potrzeby większości żaków: internet 12 Mb/s, WiFi oraz mobilNET 1GB to koszt 75,99 zł miesięcznie.

Promocja trwa do 30 listopada 2012 roku. Po dziewięciu miesiącach studenci będą mogli dalej korzystać z usług na promocyjnych warunkach. Wystarczy przedłużyć w czerwcu umowę na okres kolejnych 12 miesięcy i w wakacje korzystać z usług za 1 zł miesięcznie.

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: