28-05-2013
Promocja Cyfrowy Polsat: Internet domowy i mobilny w jednym abonamencie

Internet mobilny, Internet stacjonarny, Promocje

CyfrowypolsatCyfrowy Polsat zaskakuje nową promocją. Od 28 maja br. wprowadza do oferty internetowej promocję Multimedialna 2w1. Proponowane urządzenie to router Huawei B593u z wbudowanym modemem LTE. Dzięki tej promocji  użytkownik w ramach jednego abonamentu i jednego pakietu danych może korzystać z usługi na dwóch kartach SIM.

Nowa propozycja dedykowana jest osobom, które poszukują Internetu do domu, do zastosowań stacjonarnych, ale jednocześnie dysponują urządzeniami mobilnymi i chciałyby korzystać z Internetu także poza domem, np. na wakacjach, spacerze, zakupach lub w delegacji. W nowej promocji w ramach jednego pakietu i abonamentu zyskają dostęp do usługi w takim samym zakresie na dwóch kartach SIM.

Promocja Multimedialna 2w1 jest dostępna z nowymi Taryfami Multimedialnymi i pakietami: 10 GB za 49,90 zł/mies., 15 GB za 59,90 zł/mies., 20 GB za 79,90 zł/mies. i 25 GB w dwóch wariantach cenowych – 99 zł/mies. i 119 zł/mies. – w zależności od wybranych opcji dodatkowych. Abonenci telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu mogą otrzymać co miesiąc dodatkowo nawet 5 GB danych w prezencie do wybranych przez siebie pakietów.

Nowa promocja sprawia, że nielimitowany dostęp do stron WWW, wideo i serwisów społecznościowych zapewniany przez nowe Taryfy Multimedialne jest teraz możliwy na dwóch urządzeniach jednocześnie bądź w ramach domowej sieci Wi-Fi i wybranego urządzenia mobilnego. Użytkownik sam decyduje gdzie, na jakim urządzeniu i w jakim zakresie korzysta z posiadanego pakietu danych, za który wnosi jedną opłatę abonamentową.

Router Huawei B593u, który pozwala na stacjonarne łączenie się z Internetem w domu posiada wbudowany modem LTE umożliwiający pobieranie danych z szybkością do 100 Mb/s. W promocji od pakietu 20 GB jest on udostępniany już za 1 zł na start.

W ramach promocji Multimedialna 2w1 dostępny jest także zestaw składający się z modemu LTE – Huawei E398 lub ZTE MF821 i routera Edimax LT-6408n.

Promocja Multimedialna 2w1 Cyfrowego Polsatu:

* Podana wartość dotyczy Abonentów Telewizji, których opłata za pakiety telewizyjne nie jest niższa niż 69,90 zł/mies. Na opłatę składa się suma opłat za Pakiet Familijny HD lub Familijny Max HD oraz m.in. Pakiety Extra HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, Cinemax HD. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Więcej danych z Telewizją w Cyfrowym Polsacie”.
** Usługa Darmowe Noce nie jest dostępna z Pakietem danych 1 GB oraz z Pakietem danych 3 GB. Z Pakietem 1 GB oraz 3 GB Abonent ma możliwość aktywacji Pakietu Nocnego (50 GB do wykorzystania w godzinach 1:00–7:00) w cenie 10 zł/mies.
*** „Nawet 2 mies. w prezencie” oznacza niepełny i pierwszy pełny okres rozliczeniowy bez opłat. Istnieje możliwość wyłączenia usługi przez ICOK (Internetowe Centrum Obsługi Klienta) lub po kontakcie telefonicznym. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Multimedialna” znajdującym się na www.cyfrowypolsat.pl.

Ceny brutto z fakturą w formie elektronicznej.

Szczegóły oferty można znaleźć w Regulaminie Promocji „Multimedialna 2w1”.

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: