22-07-2014
Plus: Podniesienie internetowego limitu nocnego do 100 GB

Aktualności, Internet mobilny

plusOd 21 lipca br. komórkowa sieć Plus dokonała zmian w regulaminie promocji „Limit nocny”. Wielkość limitu podniesiona została na 100 GB w jednym okresie rozliczeniowym i obowiązuje w godzinach 1:00 – 7:00.

Promocja „Limit nocny” skierowana jest do abonentów komórkowej sieci Plus, którzy podpisali lub przedłużyli umowę w ramach promocji typu Plus Internet z jednym z planów cenowych mających w nazwie: „iPlus prywatnie”, „iPlus firmowo”, „Internet” lub „Power LTE”, z wyjątkiem planów cenowych „Internet 1 GB” oraz „Internet da Firm 1 GB”.

W ramach Promocji oferowana jest promocyjna usługa Limit nocny w ramach której:

  • Abonent korzystający z planów cenowych mających w nazwie „iPlus prywatnie”, „iPlus firmowo” lub „Internet: może aktywować limit 100 GB na wysłane i odebrane w technologii GPRS, EDGE, HSPA+ lub LTE dane dostępne w godzinach 1:00 – 7:00 w jednym okresie rozliczeniowym.
  • Abonent korzystający z planów cenowych mających w nazwie „Power LTE” może aktywować limit 100 GB na wysłane i odebrane w technologii GPRS, EDGE lub HSPA+ dane dostępne w godzinach 1:00 – 7:00 w jednym okresie rozliczeniowym.

plus_limit nocny

Plus internet: Limit 100GB – opłaty

Abonent może zlecić aktywowanie Limitu nocnego wysyłając z numeru, na którym aktywny jest jeden z wymienionych wyżej planów cenowych,bezpłatny SMS na numer 2612 o treści „AKT LN” – dla klientów indywidualnych oraz „AKT LN Pluskod5″ – dla klientów firmowych. Aktywacji można dokonać takżę telefonicznie, dzwoniąc na numer Działu Obsługi Klienta lub logując się do Plus Online na www.plus.pl oraz u sprzedawcy w Punkcie Sprzedaży Plusa. Aktywacja usługi jest bezpłatna.

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: