29-04-2014
Plus: Internet z podwojonym transferem

Aktualności, Internet mobilny, Internet stacjonarny

plusOd 29 kwietnia klienci, którzy wybiorą nową promocję Internetu LTE w Plusie, otrzymają dwukrotnie wyższe pakiety do wykorzystania w ramach abonamentu.

Oferta jest dostępna po wybieraniu promocji ze sprzętem LTE, ale również w opcji tylko SIM, czyli bez sprzętu i umowy terminowej. Mogą z niej skorzystać zarówno klienci nowi, jak i przedłużający umowę w Plus Internet.

Największy abonament dla klientów Internetu LTE zawiera teraz pakiet 60 GB i pozwala na nielimitowane przeglądanie zwykłych stron www. W ramach pakietu dostępne jest także darmowe nielimitowane korzystanie z telewizji internetowej IPLA. Za dodatkowe 2,90 zł miesięcznie klient otrzymuje również 50 GB limitu nocnego (1-7).

Abonament

14,90 zł

29,90 zł

39,90 zł

49,90 zł

69,90 zł

89,90 zł

Limit

2 GB

6 GB

20 GB

30 GB

50 GB

60 GB

Limit nocny 50 GB

-

2,90 zł miesięcznie

Przeglądanie www

w ramach limitu

bez limitu

Nowa oferta i dwa razy większe pakiety GB są dostępne także z Internetem domowym LTE, czyli zestawem składającym się z zewnętrznego modemu ODU-100 LTE oraz routera domowego LTE IDU-100 wyposażonego w WiFi. Klienci korzystający z Internetu domowego LTE w Plusie, prócz dwukrotnie większych pakietów niż dotychczas, mają również 6 miesięcy abonamentu gratis, co pozwala zaoszczędzić prawie 600 zł.

Dwa razy więcej Internetu LTE jest dostępne również w promocji Testuj internet LTE przez 7 dni za 9 zł, a ramach której przez pierwsze siedem dni można bez żadnych zobowiązań przetestować Internet LTE w Plusie na wybranym routerze domowym WiFi lub modemie. Osoby, które po testach zostaną w Plusie otrzymają pierwsze 30 dni abonamentu za 0 zł. Zmiany w ofercie internetowej Plusa odpowiadają rosnącym potrzebom użytkowników i uwzględniają obecne trendy rynkowe. Dziś już 80% klientów oferty Plus Internet wybiera sprzęt LTE – mówi Adam Toruński, który w Plusie odpowiada za ofertę mobilnego internetu.

Oferta Internetu z dwa razy większymi pakietami LTE od 8. maja dostępna będzie także w Cyfrowym Polsacie. Usługi można łączyć w ramach promocji smartDOM i uzyskać w ten sposób zniżkę w abonamencie.

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: