16-05-2013
Plus: Internet ponownie z ograniczeniem po przekroczeniu limitu

Aktualności, Internet mobilny

plusSieć komórkowa Plus zaprezentowała nowe taryfy w ramach swojej usługi Plus Internet. Jedną z istotnych zmian jest brak pobierania dodatkowych opłat za transmisję po przekroczeniu limitu danych w ramach abonamentu.

Od 14 maja 2013 roku komórkowa sieć Plus wprowadziła na rynek nową ofertę internetową, o której szerzej informowaliśmy.

Nowa oferta pozwala na nielimitowane przeglądanie nie tylko zwykłych stron www, ale również filmów w serwisach YouTube oraz ipla, a wszystko to z prędkością LTE.

Plus_internet

Warto zwrócić uwagę, że przy okazji wprowadzania nowej oferty sieć Plus zmieniła politykę w zakresie transferu po przekroczeniu limitu danych. Po wykorzystaniu limitu nastąpi ograniczenie prędkości we wszystkich usługach internetowych, ale nie będą naliczane żadne dodatkowe opłaty za korzystanie z transmisji danych na terenie Polski. Pełną prędkość transmisji można w prosty sposób przywrócić za pomocą pakietów Plus Internet extra.

Do tej pory, po przekroczeniu limitu, następowało całkowite zablokowanie transferu danych. Abonent mógł jednak nadal korzystać z internetu płacąc za transmisję danych w ramach deklarowanej kwoty podczas podpisywania umowy.

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: