08-04-2014
Orange: Nowe promocje Neostrady

Internet mobilny, Internet stacjonarny, Promocje

orangeW wiosennej ofercie Orange przygotował trzy możliwości kupienia Neostrady w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów.

Przede wszystkim szybki domowy internet bez limitów można dostać w niższej cenie. Natomiast ci, którzy wolą do usługi dodać sobie np. tablet, drukarkę, czy nawigację, zapłacą za nie symboliczną złotówkę. Z kolei dla wszystkich, którzy chcą mieć dostęp do sieci zawsze i wszędzie, przygotowano internet domowy i mobilny w pakiecie Internet Tu i Tam.

Internet Tu i Tam to nowość w ofercie Orange i odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy coraz częściej chcą korzystać z internetu wszędzie tam, gdzie przebywają, ale jednocześnie nie chcą płacić dużo więcej. Pakiet będzie dostępny jeszcze w kwietniu i będzie się składał z Neostrady w wybranej opcji prędkości oraz internetu mobilnego Orange Free Net z odnawialnym co miesiąc pakietem danych do wykorzystania. Przykładowo, Internet Tu i Tam z Neostradą o prędkości do 10 Mb/s oraz internetem mobilnym z pakietem 5 GB, będzie dostępny za jedynie 69,90 zł miesięcznie. Ponadto, kupując Internet Tu i Tam, klienci otrzymają aż 2 prezenty – tablet i router 3G po złotówce każdy.

Prezentami mogą się cieszyć także wszyscy, którzy skorzystają z promocji Wybierz gadżet. Kupując Neostradę w opcji do 80 Mb/s lub Neostradę z TV lub FunPacka w dowolnej opcji prędkości, mogą wybrać za 1 zł jedno z 5 urządzeń. Do wyboru: tablet, drukarka, dysk przenośny, wideo rejestrator i nawigacja.

Kolejna propozycja to niższe ceny Neostrady. Teraz szybki i nielimitowany domowy internet o prędkości do 80 Mb/s kosztuje 59 zł miesięcznie, czyli tyle samo co opcja do 20 Mb/s. Mniejszy abonament obowiązuje przez cały czas trwania umowy.

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: