07-03-2013
NetMaks: Darmowy Internet unijny przez 2 lata

Internet mobilny, Promocje

internet_za_darmoSpółka Milmex Systemy Komputerowe, w ramach budowy infostrady NetMaks, uruchamia usługę darmowego, bezprzewodowego, szerokopasmowego Internetu w technologii WiMAX 4G.

Prędkość transferu nawet do 10 Mb/s, niezależnie od wybranej opcji pakietu. Rozwój oferty darmowego dostępu do sieci możliwy jest między innymi dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej.

Sygnał nadawany jest w standardzie WiMAX Mobile 802.16e – 2005 na licencjonowanym paśmie 3,5 GHz. Dodatkowo darmowe minuty na rozmowy przez telefon i bezpłatne połączenia w ramach sieci bez ograniczeń.

Internet mobilny – pełna bezprzewodowa swoboda w zasięgu stacji bazowej.

Darmowe łącze przez dwa lata – cały okres trwania umowy

Infostrada NetMaks to nowoczesna, profesjonalna sieć telekomunikacyjna, która umożliwia szybki dostęp do bezprzewodowego internetu, telefonii cyfrowej i innych usług multimedialnych, w szczególności stanowiąc nadzwyczaj pożądane szerokopasmowe medium na obszarach, gdzie brak jest sieci kablowych. Sygnał nadawany jest w standardzie WiMAX 802.16e na licencjonowanym paśmie częstotliwości 3,5 GHz, dzięki czemu sieć jest wolna od zakłóceń i może osiągnąć prędkość transferu nawet do 150 Mb/s.

Stacje bazowe WiMAX, umieszczone w lokalizacjach strategicznych dla rozwoju regionu. Zasięg usługi jest systematycznie powiększany. Strategia rozwoju Spółki realizowana jest z wykorzystaniem środków unijnych funduszy strukturalnych w ramach ogólnokrajowych i regionalnych Programów Operacyjnych, których celem jest walka ze zjawiskiem wykluczenia cyfrowego. W polityce promocyjnej stosuje hasła „darmowego internetu na 3 miesiące” oraz „darmowego internetu na 2 lata”, z których to ofert selektywnie mogą korzystać abonenci.

Mapa zasięgu

 

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: