11-07-2013
Info: Darmowe Wi-Fi na Poczcie Polskiej

Aktualności, Internet mobilny

wwwNa wakacje tj. w lipcu i sierpniu 2013 roku, w wyznaczonych placówkach Poczty Polskiej, można skorzystać z darmowego Wi-Fi. Klienci Poczty otrzymują również dostęp do e-wydań pięciu czasopism. Partnerem akcji jest Samsung, który w każdej z placówek udostępni po dwa tablety.

Usługa jest dostępna w najpopularniejszych miejscowościach turystycznych, takich jak: Sopot, Ustka, Krynica Morska, Zakopane, ale także w Warszawie i Krakowie. Z darmowego Wi-Fi można korzystać w placówkach znajdujących się w pobliżu miejsc najbardziej uczęszczanych przez turystów: deptakach, centrach miast oraz w pobliżu dworców.

Oprócz surfowania po Internecie klienci Poczty mogą za darmo czytać e-wydania czasopism: Rzeczpospolita, Bloomberg Businessweek Polska, Sukces, Przekrój oraz Uważam Rze Historia. Wystarczy pobrać aplikację do czytania prasy eKiosk Reader na własny tablet/smartfon/laptop i swobodnie korzystać z pełnej oferty prasowej. Dla osób, które nie mają przy sobie urządzeń mobilnych, w placówkach Poczty Polskiej są dostępne tablety firmy Samsung z zainstalowaną już aplikacją i dostępem do w/w tytułów prasowych. Dzięki temu osoby, które podróżują bez własnego sprzętu, nie tylko zapoznają się z najnowszymi informacjami, ale przy okazji przetestują multimedialne urządzenie. Zainteresowani zakupem tabletu mogą go zamówić na miejscu, za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Pełna lista placówek Poczty Polskiej biorących udział w wakacyjnej akcji:
Urząd Pocztowy Krynica Morska, ul. Gdańska 81
Urząd Pocztowy Łeba, ul. Tadeusza Kościuszki 23
Urząd Pocztowy Sopot 1, ul. Kościuszki 2
Urząd Pocztowy Ustka 1, ul. Marynarki Polskiej 47
Urząd Pocztowy Władysławowo, ul. Towarowa 2
Urząd Pocztowy Kołobrzeg 1, ul. Armii Krajowej 1
Urząd Pocztowy Darłowo 1, ul. Pocztowa 36
Urząd Pocztowy Świnoujście 1, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1
Urząd Pocztowy Warszawa 44, Pl. Szembeka 1
Urząd Pocztowy Kraków 1, ul. Westerplatte 20
Urząd Pocztowy Zakopane, ul. Krupówki 20

 

No related posts.

Zostaw komentarz

 

RSS wpisów
%d bloggers like this: